مزارع تولید آب

                             
                             مزارع تولید آب سبز انرژی برای اولین بار در ایران                              

مزارع آب سبز انرژى بدون نیاز به اتصال به شبکه آب کشور و با بهره گيرى از مدرن ترين دستگاه هاى توليد آب از هوا: سريع ترين، كم هزينه ترين و كارآمدترين راه حل براى توليد و توزيع آب شرب، کشاورزی و صنعتی در محل را فراهم می کنند. این مزارع حتی در نقاطی که دسترسی به شبکه برق کشور میسر نیست و با استفاده از تکنولوژی اتصال به پنل های خورشیدی، توربین های بادی و یا ژنراتور برق، آب مورد نیاز را تولید می کنند.


این مزارع هوای اطراف را برداشت و به آب (شرب، کشاورزی و صنعتی) تبدیل می کنند. با احداث این مزارع، خصوصا در مناطقی با جمعیت کمتر از ۵۰۰۰ نفر، می توان مشکلات ناشی از به کار گیری روش های سنتی آب رسانی را به حداقل رساند از جمله: نصب و نگهداری از کیلومترها لوله های انتقال آب مستقر در زیر زمین.  


در صورت نیاز به تولید آب شرب، کیفیت آب شرب تولید شده توسط مزارع آب سبز انرژی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا و سازمان بهداشت جهانی (WHO) می باشد. آب شرب تولید شده بسیار گوارا و سالم، و عاری از هرگونه باکتری، سدیم، نیترات، فلزات سنگین و مواد شیمیایی مضر می باشد.


موارد استفاده:

  • روستا های کوچک

  • کارخانجات (خصوصا برای تولید آب شرب پرسنل و یا تهیه آب با خلوص بالا جهت تولیدات دارویی و شیمیایی)

  • شهرک های مسکونی

  • هتل ها

  • آبیاری مزارع کشاورزی (مخصوصا با ترکیب سیستم های آبیاری قطره ایی)

  • و...در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مزارع تولید آب سبز انرژی، نحوه فروش و قیمت دستگاه های تولید آب از هوا با متخصصان ما تماس بگیرید. ما در تمامی مراحل طراحی و اجرای مزارع تولید آب در کنار شما هستیم.