- تولید آب از هوا در شرایط خشک بیابانی
   تولید آب از هوا در شرایط خشک بیابانی فلات مرکزی ایران

   با سری دستگاه های جدید تولید آب از هوای سبز انرژی


   سبز انرژی با همکاری شرکت Aquaer اسپانیا، سری دستگاه های جدید تولید آب از هوا، مخصوص شرایط خشک و بیابانی را، به متقاضیان محترم ارائه می کند. سیستم سرمایشی هوشمند در این سری از دستگاه ها در صورتی که سیستم اولیه تولید آب از هوا، مبتنی بر دمای نقطه شبنم (Dew Point)، به دلیل پایین بودن رطوبت در شرایط خشک با کاهش تولید مواجه شده باشد، فعال شده و با ترکیب سرد کردن هوا و گردش جریان هوا منجر به افزایش تولید آب شرب از رطوبت موجود در هوا می شود.  
   این سیستم که توسط Aquaer در سال ۲۰۰۵ به عنوان یک اختراع جهانی به ثبت رسیده است، توسط مشتریان این شرکت در خشک ترین بیابان های دنیا از جمله صحرای کالاهاری در کشور نامیبیا و کشور موریتانی در شرایط متوسط دما و رطوبت به ترتیب ۴۰ درجه سانتی گراد و ۱۵٪، با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است.  


  از این سیستم می توان برای تولید آب از هوا برای مصارف شرب، کشاورزی و صنعتی در استان های واقع در فلات مرکزی ایران مانند بخش های وسیعی از استان های اصفهان، شیراز، کرمان و سیستان و بلوچستان استفاده کرد. برای کسب اطلاعات فنی بیشتر، محاسبه میزان تولید آب در منطقه مورد نظر، و همچنین انتخاب بهترین سیستم تولید آب از هوا بر اساس  مشخصات پروژه درخواستی، با متخصصان سبز انرژی تماس حاصل نمایید: 


ایمیل: [email protected]